Profesional New Consult Piatra Neamt

CONTACT PIATRA NEAMT:

Adresa:

Piatra Neamt, str. Alexandru Lapusneanu  nr. 68, bl. C3, sc. A, ap. 4, parter, jud. Neamt (in spatele restaurantului Laguna)

Harta locatie:

Contactati-ne acum





    Centre Profesional New Consult

    Adresa: str. Academiei, nr. 17, etaj 2, Sector 1, Bucuresti (langa Teatrul Odeon)
    Telefon: 0786.333.100 | 0784.045.025
    Email: bucuresti@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0786.333.100

    Adresa: Pitesti, Bld. I.C. Bratianu, Bl. D6, Jud. Arges, (in parcarea din spatele complexului Fortuna).
    Telefon: 0784.333.777 | 0784.045.025
    Email: office@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0784.333.777

    Adresa: Brasov, str. Iuliu Maniu, nr. 47, etaj 4, camera 419, jud. Braşov (cladirea Cobco, langa spitalul Regina Maria)
    Telefon: 0760.031.178 | 0784.333.777
    Email: brasov@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0760.031.178

    Adresa: Slatina, str. Primăverii, bl. GA 15B, sc. A, ap. 3, parter, jud. Olt (lângă banca Unicredit Tiriac)
    Telefon: 0745.490.490 | 0784.333.777
    Email: slatina@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0745.490.490

    Adresa: Craiova, Bld. Decebal, nr. 102, bl. N10, sc. 2, camera 2, Parter, jud. Dolj (langa centrul comercial SUCPI, vizavi de ElectroputereParc Mall)
    Telefon: 0740.770.771 | 0784.333.777
    Email: craiova@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0740.770.771

    Adresa: Focsani, strada Renasterii, nr. 8 Bis, etaj 2, jud. Vrancea (langa Restaurant Casa Veche)
    Telefon: 0768.889.888 | 0753.336.611
    Email: focsani@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0768.889.888

    Adresa: Targoviste, Bld. Libertatii, nr. 2, etaj 1, camera 5, jud. Dambovita (Centrul Civic; cladirea Mondial)
    Telefon: 0753.336.611 | 0748.778.833
    Email: targoviste@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0748.778.833

    Adresa: Ramnicu Valcea, str. Calea lui Traian, nr. 160, bl. 21, scara B, etaj 1, camera 5, jud. Valcea (complex Nord, deasupra bancii Raiffeisen)
    Telefon: 0765.708.877 | 0784.333.777
    Email: valcea@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0765.708.877

    Adresa: Buzau, Str. Malinului, Bl. I 2, ap. 2, jud. Buzau (lânga Penny Market)
    Telefon: 0765.190.000 | 0784.333.777
    Email: buzau@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0765.190.000

    Adresa: Sibiu, str. Banatului, nr. 10, ap. 4, etaj 1, Jud. Sibiu (langă Universitatea Lucian Blaga)
    Telefon: 0786.489.888 | 0753.336.611
    Email: sibiu@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0786.489.888

    Adresa: Targu Jiu, strada Victoriei, nr. 35A, parter, jud. Gorj (la parterul fostului hotel Laguna)
    Telefon: 0745.225.566 | 0753.336.611
    Email: targujiu@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0745.225.566

    Adresa: Piatra Neamt, str. Alexandru Lapusneanu, Nr. 68, Bl. C3, Sc. A, Ap. 4 – parter, jud. Neamt  (in spatele restaurantului Laguna)
    Telefon: 0786.333.103 | 0784.333.777
    Email: neamt@profesionalnewconsult.ro
    Whatsapp: 0786.333.103

    Open chat
    Aveti nevoie de ajutor ?